TILIGO jest wszechstronną aplikacją przeznaczoną do przygotowania bardzo prostych ofert i wycen, jak również do tworzenia ofert nawet najbardziej złożonych projektów.

Program umożliwia też robienie bardzo estetycznych i profesjonalnie wyglądających wydruków.

 

TILIGO pozwala też na tworzenie szybkich kosztorysów cenowych nawet najbardziej skomplikowanych projektów na podstawie zdefiniowanych wcześniej elementów (produktów, usług, zestawów). Co więcej, robione w TILIGO wyliczenia mogą uwzględniać wszystkie specyficzne dla określonej oferty założenia, jak np. poziom marży na całość lub poszczególne elementy, rabaty dla danego klienta, parametryzację elementów i wiele innych. Przygotowaną ofertę lub wycenę projektu można kilkoma kliknięciami wyeksportować do wcześniej przygotowanego szablonu w formacie RTF (otwieranym np. w programie MS WORD, OpenOffice i w innych programach pozwalających na otwieranie plików w formacie RTF). Wygenerowany dokument oferty jest gotowy do przesłania klientowi. Szablony mogą być swobodnie kształtowane przez użytkownika. Można też korzystać z gotowych szablonów wzorcowych.
 

Po otrzymaniu od klienta zamówienia, w odpowiedzi na ofertę, na podstawie dokumentu oferty w programie TILIGO, można wygenerować listę produktów. Jeśli te produkty mają swoje parametry tak jak np. długość, szerokość etc. to na liście produktów te parametry zostaną pokazane. TILIGO umożliwia też automatyczne wygenerowanie zamówień do dostawców na towary ujęte w ofercie (niezbędnych do wykonania całego zamówienia).

 

Wraz z programem TILIGO dostarczane są profesjonalne i estetyczne szablony wydruków.  Szablony można samodzielnie edytować (w programie WORD czy OpenOffice a nawet innym programie umożliwiających edycję plików typu RTF).

 

W ofercie możliwe jest osadzanie zdjęć jak również różnych formatowań tekstów.

 

Tworząc TILIGO dołożyliśmy wszelkich starań, aby obsługa aplikacji była prosta i intuicyjna. Jednak, aby wyjaśnić wątpliwości, które mogą pojawić się w trakcie korzystania z aplikacji, a zwłaszcza z jej zaawansowanych funkcji, przygotowaliśmy niniejszy dokument, który objaśnia działanie programu i pomagając tym samym przygotowywać oferty szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. W przypadku pojawienia się problemów, które nie zostały ujęte w tym dokumencie, prosimy o kontakt: support@tiligo.com - postaramy się w miarę możliwości niezwłocznie rozwiązać problem.

 

Nasze motto to: „Pokaż nam swoje potrzeby związane z ofertowaniem Twoich produktów czy usług a my na pewno znajdziemy interesujące rozwiązanie pokazujące jak to zrobić można najlepiej".